Sas Ede: A fölkelő nap hősei. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Kiadói fél... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1500020/Sas-Ede-A-folkelo-nap-hosei-Bp-1904-Singer-es-Wolfner-Kiadoi-felvaszon-kotes-kopotta~II2561901
2561901
17297
411
Books: Tales
Beschreibung: Sas Ede: A fölkelő nap hősei. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
: karap_norbert