11252. 410. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 400 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett (Sinkó: Sinkó András (1901-1976)), kisebb kopásnyomokkal, a csőrén apró sérüléssel, 14x7,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert