11367. 410. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 800 HUF
0 HUF
Orosz Imperial porcelán dísztányér, 1837-ban átadott Nagy Katalin cárné emlékműve, matricás, aranyozott, kopott, jelzett, d:26,5cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert