11366. 410. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Hüttl Tivadar forgalmazó jegyével, étkészlet töredék, kézzel festett, jelzett (Epiag), hajszálrepedések, kopás, összesen: 10 db
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras