19012. 410. Gelaufene Fernauktion Juwelen
15 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) Rotary Art Deco női karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, működik, kopott, d:32 mm, jelzett, br:19g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm