19011. 410. Gelaufene Fernauktion Juwelen
15 000 HUF
19
0 HUF
Ezüst (Ag) Kienzle férfi karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, bőrszíjjal, működik, kopott, d:32 mm, jelzett, br:28g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm