10541.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Napfényes utca (Tabán?). Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 16x15,5 cm