10542.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül: Gyerek portré. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült keretben, 61×46 cm