Szerémi György: Magyarország romlásáról. Erdélyi László fordítását átdolgozta Juhász László. Székely György bevezetőjével és jegyzeteivel. Monumenta Hungarica V. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 3150 példányban. Számozatlan példány.