17030.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
6 000 HUF
13
Mohácsy Mátyás-Magyar Gyula: Dió-, mandula-, mogyoró- és gesztenyetermesztés. Bp., 1936, Pátria, 239 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.