17031.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
5 000 HUF
16
Mohácsy Mátyás: A gyümölcstermesztés kézikönyve. Bp., 1946., "Pátria", 797 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.