17076.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 800 HUF
Lakos Imréné Pécskay Ilona: Háztartási tanácsadó. Nagybánya, 1913, a szerző kiadása, 588 p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, hiányzó címlappal, a lapok egy része javított (a szöveg olvasható), helyenként kissé foltos lapokkal.