Gyakorlati gazdalexikon I. kötet. Szerk.: Mille Géza. Bp.,[1927],Sylve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000011/Gyakorlati-gazdalexikon-I-kotet-Szerk-Mille-Geza-Bp-1927-Sylvester-Nyomda-VIIplus1-587plus5-p-~II2552304
2552304
17077
410
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Gyakorlati gazdalexikon I. kötet. Szerk.: Mille Géza. Bp.,[1927],Sylvester-Nyomda, VII+1-587+5 p. + 18 t. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, hiányzó táblákkal.