16676.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 400 HUF
Népművészet 2 kötete: Perczel Erzsébet: Szőttes, Boross Marietta: Fonás. Bp., 1962., Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítókkal, az egyik gerince sérült, a másik gerince laza.