16677.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Borsos Béla: Régi magyar üvegművészet. Orlai Ágoston fotóival. Bp.,1965,Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. A fotós, Orlai Ágoston által dedikált példány.