11525. 409. Gelaufene Fernauktion Porzellan
10 000 HUF
0 HUF
Antik Tatai teás csésze aljjal, Imre felirattal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, XIX. század, csésze m: 7,5 cm, csésze alj d: 15 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras