11526. 409. Gelaufene Fernauktion Porzellan
90 000 HUF
17
0 HUF
Antik Herendi Gödöllő mintás cukortartó fedővel, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 13 cm, d: 13,5 cm. XIX. század második fele.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras