Ezüst (Ag) kosárka üvegbetét nélkül. Jelzett. Kopott. Nettó: 136g, m:... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Juwelen/Juwelen~2000024/Ezust-Ag-kosarka-uvegbetet-nelkul-Jelzett-Kopott-Netto-136g-m-22cm~II2523864
2523864
19186
409
Jewellery
Beschreibung: Ezüst (Ag) kosárka üvegbetét nélkül. Jelzett. Kopott. Nettó: 136g, m: 22cm
: nagy_andras