Juwelen

Zahl der Lose: 196

19000.

Rufpreis:
340 000 HUF
918,92
1 000,00
Ezüst (Ag) nagy méretű füles tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 3056g, 75x46cm
19001.

Rufpreis:
300 000 HUF
810,81
882,35
11
Arany (Au/14k): Ékszergarnitúra (karkötő és nyaklánc. Jelzett. Bruttó: 18 g, h: 19 és 46
19002.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
19003.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
Ezüst (Ag) Szecessziós kínálótál. Golyólábakon álló, florális, relief szerűen díszített, áttört tál. Jelzett, Bécs, 1880 körül. Mester jegy: HS. (Schütz Henrik) nettó: 366g, 26x26cm.
19004.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
Ezüst (Ag) nagy méretű tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 1127g, 44x32,5cm
19005.

Rufpreis:
140 000 HUF
378,38
411,76
Ezüst (Ag) nagy méretű füles tálca 4 db mokkás csészével, benne üvegbetét. Jelzett. Kopott. Nettó: 1032g, 45x25cm
19006.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Ezüst (Ag) nagy méretű tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 879g, 43x22,5cm
19007.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Ezüst (Ag) nagy méretű kerek tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 899g, d: 35cm
19008.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
19009.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Arany (Au) 14K női zsebóra, hátlap lejár, nem működik, d: 3 cm, bruttó: 17,21 g
19010.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
Ezüst (Ag) hólyagos tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 581g, 37,5x22,5 cm
19011.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF