19032. 409. Gelaufene Fernauktion Juwelen
6 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) CYMA másodpercmutatós zsebóra, tisztításra szorul, jár, jelzett, kopott, számlap sérült, d:50mm, bruttó: 62 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert