10879.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Stacek (?) jelzéssel: Kompozíció. Litográfia, papír, fa keretben, 48×33 cm