Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Gábor jelzéssel: Paprikaszedés. Akvarell, papír. Hátoldalán részben hiányos és nehezen olvasható felirattal (" (....) kiállítva a Mezőgazdasági Múzeum kerengőjében 1980-ban). Üvegezett fa keretben, 34x48 cm