10744.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Révész jelzéssel: Salamon Ernő erdélyi költő sógornőjének arcképe. Olaj. vászon, sérült. Díszes fa keretben, 65x50 cm