10743.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Hölgy aquamarin gyűrűvel. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, sérült. 44,5x36 cm