Raffael V. jelzéssel: A három grácia. Olaj, papír, sérült 100×70 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Raffael-V-jelzessel-A-harom-gracia-Olaj-papir-serult-100C39770-cm~II2539604
2539604
10885
409
22000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Raffael V. jelzéssel: A három grácia. Olaj, papír, sérült 100×70 cm
: karap_norbert