10884.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Jelzés nélkül: Nagypapa az unokájával. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 83,5×62 cm