11019.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: S. Maria Navarrese, Terre Saracena. Olaj, papír, hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben. 36x49 cm.