11020.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan (... Horváth) jelzéssel: Portré, 1955. Olaj, vászon, sérült. 60×50 cm