Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
46 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Darányi Ignác (1811-1877) nemzetőr kapitány portréja. Olaj, vászon, restaurált. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, sérült fa keretben. 63x51 cm