10724.
409. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
Jelzés nélkül, 1870-1920 körül működött japán művész, Meidzsi/Taisó-kor: Gésa kék-zöld kimonóban és ogi legyezővel. Vegyes technika, selyem, kissé foltos, gyűrődéssel. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 68×30 cm