Tóth Gábor (?-): Női portré. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Mecsek-... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Toth-Gabor-Noi-portre-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalan-Mecsek-Art-Galeria-cimkejC3~II2539285
2539285
10643
409
Beschreibung: Tóth Gábor (?-): Női portré. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Mecsek-Art Galéria címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 40×30 cm
: nagy_andras