Amerigo Tot (1909-1985): Szeretők. Szita, papír. Jelzett, sérülésekkel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Amerigo-Tot-1909-1985-Szeretok-Szita-papir-Jelzett-serulesekkel-uvegezett-fakeretben~II2502148
2502148
10642
409
14000
Beschreibung: Amerigo Tot (1909-1985): Szeretők. Szita, papír. Jelzett, sérülésekkel, üvegezett fakeretben. 26x36 cm
: pelikán_kristóf