10300. 409. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 400 HUF
0 HUF
Kádas István (1941-): Szentháromság tér. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (20/100), üvegezett fa keretben, lap kissé foltos, 20×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf