10301. 409. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
16 000 HUF
13
0 HUF
Kádár Béla (1877-1956): Meztelen lovasok. Rézkarc, papír, jelzett számozott (10/100), 22,5x29,5 cm. Aláírt hagyatéki bélyegzővel,
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras