Ludmila Jirincova (1912-): Női fej. Rézkarc, papír, hátoldalon pecsétt... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500003/Ludmila-Jirincova-1912-Noi-fej-Rezkarc-papir-hatoldalon-pecsettel-jelzett-7-5C3975-5-cm~II2541215
2541215
11244
409
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Ludmila Jirincova (1912-): Női fej. Rézkarc, papír, hátoldalon pecséttel jelzett, 7,5×5,5 cm
: sza