Prohászka Ottokár: Utak és állomások. Utirajzok és naplók. Prohászka O... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~2000019/Prohaszka-Ottokar-Utak-es-allomasok-Utirajzok-es-naplok-Prohaszka-Ottokar-osszegyujto~II2536791
2536791
17301
409
Books: Religion
Beschreibung: Prohászka Ottokár: Utak és állomások. Utirajzok és naplók. Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái XVI. köt. Bp., 1928, Szent István-Társulat, 304 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
: karap_norbert