Bücher: Religion

Zahl der Lose: 41

[Třanovský, Jiří (1597-1637):] Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj, staré y nowé, kterychz cyrkew krestanská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ... Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swat. Pjsma wybrané a... Hozzákötve: Prjdawek pronikawych nowych y nekterych starych pjsnj. V Budjné [Buda],1830.,Landerer, 1 t.+XIV+1184 p.+25 sztl.+237+3+108+4 p. Szlovák nyelven. Rézveretes egészbőr-kötésben, réz kapcsokkal, kopott borítóval, az egyik kapocsnál a kötéstábla sérült, foltos lapokkal, egy-két sérült, egy-két gyűrött lappal, a lapok az éleiknél finoman összeragadtak, de ezeket apránként szét lehet szedni.
17289.

[Třanovský, Jiří (1597-1637):] Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj, staré y nowé, kterychz cyrkew krest'anská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ... Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swat. Pjsma wybrané a... Hozzákötve: Prjdawek pronikawych nowych y nekterych starych pjsnj. V Budjné [Buda],1830.,Landerer, 1 t.+XIV+1184 p.+25 sztl.+237+3+108+4 p. Szlovák nyelven. Rézveretes egészbőr-kötésben, réz kapcsokkal, kopott borítóval, az egyik kapocsnál a kötéstábla sérült, foltos lapokkal, egy-két sérült, egy-két gyűrött lappal, a lapok az éleiknél finoman összeragadtak, de ezeket apránként szét lehet szedni.

Rufpreis:
6 000 HUF
[Zschokke, Johann Heinrich Daniel (1771-1848)]: Áhítatosság óráji a valódi kereszténységnek és a házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 5. rész. Buda, 1830., M. Kir. Universitas betüivel, 640+3 p. Korabeli erősen kopott, foltos kartonált papírkötés, foltos lapokkal.
17290.

[Zschokke, Johann Heinrich Daniel (1771-1848)]: Áhítatosság' óráji a' valódi kereszténységnek és a' házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 5. rész. Buda, 1830., M. Kir. Universitas betüivel, 640+3 p. Korabeli erősen kopott, foltos kartonált papírkötés, foltos lapokkal.

Rufpreis:
1 000 HUF
16
Johann Nepomuk Langs, Predigten auf alle Sonn- und Festtage des Herrn, seiner göttlichen Mutter, wie auch der Heiligen Gottes, die noch gefeyert werden, nebst mehreren . Lang, Zweyter Jahrgang. Johann Nepomuk. Augsburg, 1807. Matthias Riegers sel. Buchhandlung, Kokrabeli félbőr kötésben
17291.

Rufpreis:
4 000 HUF
Exercices de LAme, Pour Se Disposer Aux Sacraments de Pénitence et DEucharistie. Rouen, 1780, Veuve de Pierre Dumesnil. XII+420+(10) p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
17292.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
17293.

Rufpreis:
5 000 HUF
Collectanea Sancti Martini. A Pannonhalmi Főapátság Gyűjteményeinek Értesítője. I. köt. Szerk.: Dénesi Tamás, Dejcsics Konrád. Pannonhalma, 2013, Pannonhalmi Főapátság Gyűjteményei. Kiadói papírkötés.
17294.

Rufpreis:
3 000 HUF
Korán. Ford.: Simon Róbert. Szerk.: Puskás Ildikó. Bp., 2001., Helikon. Kiadói kemény-kötés.
17295.

Rufpreis:
3 000 HUF
Manga János: Magyar katolikus népélet képekben. [Bp.], 1948., Misztótfalusi, 81 p. A 39. oldaltól egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító kissé szakadt,rajta egészen kis hiánnyal, és a hátsó borítója pedig foltos.
17296.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vallások könyve. Lao-Ce: Tao te king; A Korán szemelvényekben; Szent Ágoston vallomásaiból; Arany legenda (egy kötetben). Bp.,é.n. [cca 1947-1950], Officina. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé foltos papír védőborítóban.
17297.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vallási néprajz 9. Kárpátaljai tanulmányok. Szerk.: Küllős Imola, Molnár Ambrus. Bp., 1997., Magyar Református Egyház Teológia Doktorok Kollégiumának Egyházi Néprajzi Szekciója. Kiadói papírkötés.
17298.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kroll, Gerhard: Jézus nyomában. Bp., 1985, Szent István Társulat, 595 p. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17299.

Rufpreis:
1 800 HUF
Tanquerey Ad.: Brevios Synopsis Theologiae Dogmaticae. Paris, 1931. Typ Soc. Sancti Johannis Evang. Kiadói vászonkötésben
17300.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF