Missale. Az Országos Széchenyi Könyvtár Cod. Lat. 221. jelzetű úti mis... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~2000019/Missale-Az-Orszagos-Szechenyi-Konyvtar-Cod-Lat-221-jelzetu-uti-misekonyvenek-hasonmasa~II2540351
2540351
17312
409
Books: Religion
Beschreibung: Missale. Az Országos Széchenyi Könyvtár Cod. Lat. 221. jelzetű úti misekönyvének hasonmása. Soltész Zoltánné kÃsérÅ‘tanulmányával. Békéscsaba, 1989, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült papÃr védÅ‘borÃtóban, kissé kopott kiadói papÃrmappában.
: nagy_andras