11862. 408. Gelaufene Fernauktion Uhren
28 000 HUF
0 HUF
Arany (Au/14k) Roamer női karóra, mechanikus szerkezettel, kopott, jelzett, működik, bőr szíjjal, bruttó: 13 g, d:20mm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert