11861. 408. Gelaufene Fernauktion Uhren
20 000 HUF
0 HUF
Arany (Au/14k) Nivrel női karóra, mechanikus szerkezettel, kopott, működik, jelzett, bőr szíjjal, bruttó: 10 g, d:17mm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert