10469.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
55 000 HUF
148,65 EUR, 161,76 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött festő alkotása: Régi mecset. Olaj, vászon. Dekoratív keretben, 30x40 cm