10470.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
AK vagy KA ligatúrás monogram jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött festő alkotása: Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 29×45,5 cm