Erdélyi J jelzéssel: Bibliai jelenet. Olaj, vászon. Kissé sérült. 52×1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Erdelyi-J-jelzessel-Bibliai-jelenet-Olaj-vaszon-Kisse-serult-52C397120-cm~II2499903
2499903
10533
408
9500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 500 HUF 25,68 EUR , 27,94 USD
Beschreibung: Erdélyi J jelzéssel: Bibliai jelenet. Olaj, vászon. Kissé sérült. 52×120 cm
: pelikán_kristóf