10534.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 500 HUF
22,97 EUR, 25,00 USD
Ágoston G jelzéssel, feltehetően a XX. sz első felében működött magyar festő: Zöldellő táj. Olaj, vászon. Régi dekoratív, sarkaiban kissé sérült üvegezett fa keretben, 30,5×25,5 cm