Schéner Mihály (1923-2009): Püspökölés. Pasztell, filctoll, papír. Jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Schener-Mihaly-1923-2009-Puspokoles-Pasztell-filctoll-papir-Jelzett-Uvegezett-keretb~II2528414
2528414
10332
408
15000
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Schéner Mihály (1923-2009): Püspökölés. Pasztell, filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 24x20 cm
: pelikán_kristóf