Schéner Mihály (1923-2009): Naplemente. Olaj, farost, jelzett. Hátolda... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Schener-Mihaly-1923-2009-Naplemente-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalan-autograf-felirattal-~II2523855
2523855
10331
408
60000
Beschreibung: Schéner Mihály (1923-2009): Naplemente. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 50x70 cm
: tm