1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., (1911), Wodianer F. és Fiai, 1 t. + 217 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányos címlappal, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.