17592.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Knorr Alajos (szerk.): Magyar általános és levelező házi titkár. Gyakorlati utmutatás a közéletben előforduló mindennemü családi és más levelek, kereskedelmi és üzleti fogalmazványok és folyamodványok helyes szerkesztésére. Bp., 1896, ifj. Nagel Ottó. Harmadik teljesen átdolgozott és javított kiadás. 633p. Modern félvászon kötés, sérült és javított címlappal, megerősített kötéssel, helyenként kissé foltos és javított lapokkal.