17562.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jósika Miklós: Zrinyi, a költő. I-II. rész. [Egybekötve.] Regényes krónika a tizenhetedik századból. Pest, 1859., Heckenast Gusztáv, XVI+208; 223 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány, a címlapokon bejegyzésekkel, foltos lapokakl.