17624.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Jack London: Jeromos és Mihály. Két csodakutya története. Ford.: Harsányi Zsolt. Az ifjúság számára átdolgozta Roboz Andor. Bp., én., Athenaeum. Kiadói festett illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, laza fűzéssel.